Anastasiia Liunchenko

Mime Wave

Mijn haasje (2 t/m 7 jaar)
wo 25 feb — 14.00
25 feb
14.00
  • 25 feb
    14.00
    Schouwburg De Lawei, Drachten
    Kleine zaal (vrije zit)
    Vanaf 24 mei — 12.00

Kleurrijke en fantasievolle voorstelling over groei en leren wie je bent.

Mime Wave komt naar De Lawei.

In Mijn haasje beleven moeder Haas en haar baby Haasje allerlei avonturen. In het begin is Haasje nog klein en spierwit, maar met ieder avontuur groeit hij een beetje en krijgt er een kleur bij. Eerst wordt zijn arm geel, daarna wordt zijn been groen. Als Haasje groot is snapt hij niet waar de kleuren vandaan komen, maar door terug te kijken naar foto’s leert hij meer over zichzelf.

Eén uur voor aanvang van de voorstelling kun je gratis komen knutselen. 

 

 

Per betalende volwassene mogen twee kinderen (t/m 12 jaar) gratis mee. Wil je nog een extra kind meenemen? Dan kost een los kaartje slechts € 7,50. 

Anastasiia Liunchenko
Inzoomen
Anastasiia Liunchenko
Inzoomen

Ouder en kind maken in de eerste drie jaar veel met elkaar mee. Kinderen kunnen zich hier later bijna niets van herinneren, maar het vormt ze wel. Anastasiia Liubchenko, de drijvende kracht achter Mime Wave, maakt er met spel en (live)animatie een kleurrijke, fantasievolle solovoorstelling van over groei en identiteit. Thijs Felperlaan tekent voor de muziek en het sounddesign.

credits

regie en spel: Anastasiia Liubchenko | muziek: Thijs Felperlaan | kostuums: Jookje Zweedijk | coaching: Fabián Santarciel de la Quintana
www.vanaf2.nl

Inschrijven voor onze nieuwsbrief