Baycke fotografie

Pink Floyd Project

in Iduna
vr 26 dec — 20.30
26 dec
20.30

Pink Floyd Project komt dit jaar - na een strak uitverkochte show in december - terug naar Iduna met hun unieke concertconcept: alle Pink Floyd-nummers uit de Top 2000, live en in chronologische volgorde! Van de laagst genoteerde track tot de ultieme publieksfavoriet, elke noot wordt met vakmanschap gespeeld door deze 12-koppige band.

Dit spektakel wordt begeleid door journalist en Pink Floyd-kenner Wouter Bessels, die fungeert als 'popprofessor' en bij elk nummer interessante achtergronden en verhalen deelt. Met veertien noteringen in de lijst der lijsten, waarvan drie in de Eredivisie, levert dat een adembenemende setlist op. Denk aan de krachtige opener Run Like Hell, het epische Echoes – het langste nummer in de lijst met ruim 23 minuten aan pure magie – en natuurlijk de onbetwiste topper: Wish You Were Here.

Al bijna twee decennia brengt Pink Floyd Project de muziek van hun iconen met ongekende precisie en passie ten gehore. Met een indrukwekkende showgeschiedenis, waaronder bejubelde uitvoeringen van The Wall en Dark Side of the Moon, zijn ze een vaste waarde in de Nederlandse theaters en is het inmiddels een van de meest populaire tributeshows van Nederland. In december is het een traditie van de band om ‘Pink Floyd in de Top 2000’ te spelen; ze noemen het ook wel ‘de dertiende maand op muziekgebied’ of te wel: dé perfecte muziekavond, zo aan het eind van het jaar!

Wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Naar wenslijstje

Inschrijven voor onze nieuwsbrief