Danny Vera - The sound of long ago

Danny Vera

The sound of long ago
do 01 okt — 20.00
01 okt
20.00
  • 01 okt
    20.00
    Schouwburg De Lawei, Drachten
    Grote zaal

Danny Vera komt naar De Lawei

Na jaren van concerten op de grootste podia van ons land keert Danny Vera terug naar de intimiteit van het theater. Met zijn nieuwe theatertour The sound of long ago reist hij langs de theaters in een unieke bandbezetting.

Danny brengt zoals altijd zijn kenmerkende mix van americana, rock-’n-roll enhartverscheurende ballads. Verwacht een avond vol warme klanken, persoonlijke verhalen en natuurlijk de songs uit zijn unieke repertoire.

Sinds zijn definitieve doorbraak met Roller Coaster is Danny niet meer weg de denken uit de
Nederlandse theaterwereld. Elke keer weer weet hij het publiek te verrassen en ontroeren met prachtige theaterconcerten.

Geniet bij de voorstelling van een Noflik arrangement

Gun jezelf het ultieme comfort en geniet van een volledig verzorgde avond uit vanaf € 15,50 p.p. Vooraf staat er een drankje met wat lekkers klaar aan je eigen gereserveerde tafel en in de pauze staat je drankje alweer op je te wachten. Na de voorstelling sluit je de avond gezellig af met een luxe, koude borrelplank (vega optie mogelijk) en een drankje. Extra trek? Breid het arrangement ter plekke gerust uit met warme bitterballen!

Bekijk Noflik hier

Wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Naar wenslijstje

Inschrijven voor onze nieuwsbrief