BOSCO Jazz & Pop Orchestra
-
15 mei20.15Schouwburg De Lawei, DrachtenRoel Oostrazaal
1e rang Normaal € 27,50
BOSCO Jazz & Pop Orchestra komen naar De Lawei.
Hun eerste theatertournee in 2024 smaakte naar meer, dus de ‘gouden combinatie’ is terug. Het 10-koppige jazz & pop orchestra Bosco krijgt opnieuw gezelschap van één van Nederlands beste zangers, Johnny Rosenberg. De kwaliteit druipt ervan af. Het spelplezier knalt van het podium. Bosco & Johnny Rosenberg vormen samen momenteel de beste act die je binnen dit genre op de Nederlandse podia vindt. En ze staan in De Lawei met een gloednieuwe, sprankelende show vol bigband-swing, dansbare jazz en energieke rock-'n-roll. Dat wil je toch niet missen?
Johnny Rosenberg
Deze ‘Gypsy Crooner’ stamt uit de wereldberoemde Rosenberg muziekfamilie. Johnny Rosenberg behoort tot de beste vocalisten van Nederland. Samen met het befaamde Rosenberg Trio trad hij wereldwijd op. In Nederland werd hij vooral bekend door zijn deelname aan The voice of Holland. In 2020 won hij het programma All together now.
Bosco
Het indrukwekkende, veelzijdige orkest Bosco draait al jaren mee in de top van de Nederlandse muziekscene. Het orkest speelde met jazzgrootheden zoals Eric Vloeimans en Benjamin Herman. Bosco toerde langs theaters en festivals met onder meer Linda Wagenmakers en Dennis van Aarssen. In 2024 stal de band de harten van jury en publiek in The tribute: Battle of the bands. Als een van de winnaars speelde Bosco een uitverkochte concertreeks in de Ziggo Dome als begeleidingsorkest van crooner Peter Douglas.