Theater Utrecht & DOX
-
11 nov20.00Schouwburg De Lawei, DrachtenGrote zaal
1e rang Normaal € 29,50 CJP/jongeren € 15,00
De zestienjarige Salomé zit in een jeugdgevangenis, omdat ze twee klasgenoten mishandeld heeft. Woedend is ze, en in de war. Tussen haar medegevangenen en een irritante psycholoog probeert ze haar hoofd koel te krijgen. Maar gedachten aan haar ouders en zus en alles dat ze samen hebben meegemaakt, razen door haar kop. Hoe voelt het om (n)ergens echt bij te horen of om anders te zijn?
Sharlee Daantje (Theo d’Or 2024) speelt Salomé, omringd door vier medegedetineerden, in een fysieke voorstelling met vurige woorden. Een verhaal over een plek in de wereld veroveren als alles tegen lijkt te zitten, een emotionele achtbaan vol opzwepende ritmes, dans en ijzingwekkend acteren.
credits
tekst: Zamity Mitelembe, naar ‘Confrontaties’ van Simone Atangana Bekono | regie: Casper Vandeputte | spel: Sharlee Daantje, Lavinia Aronson, Jatou Sumbunu, Esther Ymkje van Steenis e.a. | dramaturgie: Joris van der Meer | scenografie: Julian Maiwald | kostuumontwerp: Rebekka Wörmann en Ike Melchizedek/THE GANG IS BEAUTIFUL | muziek: Eva van Manen | choreografie: n.t.b.
www.theaterutrecht.nl | www.wijzijndox.nl