Astrid Verhoef

Louise Korthals

Korthals in stukken
vr 20 mrt — 20.15
20 mrt
20.15
  • 20 mrt
    20.15
    Schouwburg De Lawei, Drachten
    Roel Oostrazaal
    Vanaf 24 mei — 12.00

Korthals bewijst opnieuw dat de mooiste dingen voortkomen uit bevlogen chaos.

Louise Korthals komt naar De Lawei.

Louise Korthals is terug. En dat is goed nieuws voor elke cabaretliefhebber, want ze behoort tot de absolute cabarettop en werd al omschreven als de vertolker van het next level-cabaret. Met haar prachtige liedjes, lef en imponerende spel won ze alle grote prijzen die er te winnen zijn, waaronder een Poelifinario. 

Astrid Verhoef
Inzoomen
Astrid Verhoef
Inzoomen

Korthals functioneert beter in stukken dan als geheel, zoveel is duidelijk. En ze heeft sterk de indruk dat dat ook steeds meer voor de wereld geldt. Daarom gaat ze op re-integratietournee, om te re-integreren met zichzelf en met de wereld. In een muzikale en theatrale ode aan alles wat onaf is.

Over Alles is er: Een mooi uitgebalanceerd, dramatisch programma dat je van begin tot eind op het puntje van je stoel houdt. Verstilde momenten worden afgewisseld met veel theatraliteit, goede geëngageerde en actuele grappen en prachtige, maar soms ook hilarische liedjes. (…) Louise Korthals bewijst in dit programma tot de absolute cabarettop te horen.

★★★★★ De Telegraaf

credits

www.louisekorthals.nl

Inschrijven voor onze nieuwsbrief