Een kijkje achter de schermen bij: techniek

Ben je benieuwd naar de werkzaamheden van ons team nu de deuren van de schouwburg gesloten zijn? De komende 5 weken geven we je een kijkje achter de schermen in deze nieuwe videoreeks. Onze huisvlogger Irene gaat vandaag langs bij Benny van onze afdeling techniek. 

Bekijk hier de video op ons YouTube kanaal.

Cookies

Om de gebruiksvriendelijkheid van onze website en diensten te optimaliseren maken wij gebruik van cookies. Voor het plaatsen van sommige cookies hebben we echter je toestemming nodig. Door op ‘akkoord’ te klikken, stem je hiermee in. Als je niet akkoord bent, kun je via de knop ‘Instellingen aanpassen’ je voorkeuren opgeven. Meer informatie…

Om de gebruiksvriendelijkheid van onze website en diensten te optimaliseren maken wij gebruik van cookies. Voor het plaatsen van sommige cookies hebben we echter uw toestemming nodig. U kunt kiezen uit onderstaande opties. 

Cookie instellingen